Zwroty - odstąpienie od umowy

Zwrot - prawo odstąpienia od umowy

Z zakupionego produktu możecie Państwo zrezygnować w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania.

Zwracany towar prosimy przesłać do naszej siedziby na adres reklamacyjny:

WawaBeauty

ul. Klaudyny 16B

01-684 Warszawa

 

W przypadku uszkodzenia przesyłki w drodze do klienta niezbędny jest protokół uszkodzenia, który należy spisać w momencie otrzymania przesyłki. Brak takiego protokołu skutkuje negatywnym rozpatrzeniem zwrotu i reklamacji.

 

Warunkiem jest zwrot towaru w stanie nienaruszonym - nieużywane, oryginalnie zapakowane (wyłącznie z nienaruszonym opakowaniem foliowym, jeśli takie posiada). Ze względów higienicznych nie przyjmujemy do zwrotu produktów kosmetycznych (np. tusze, kremy, szminki, szampony, odżywki).

Jeśli towar został zakupiony na cele związane z prowadzoną działalnością gospodarczą, nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy według przepisów konsumenckich. art. 221 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2014 r. poz. 121 ze zm.)

Gwarantujemy zwrot wartości produktu przelewem bankowym na konto. Nie zwracamy kosztów odesłania do nas produktu.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Konsument musi poinformować Sprzedającego o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Wzór odstąpienia od umowy (link).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl