Silcare Żel Uv Base One Pink 5g Silcare Żel Uv Base One Pink 5g
Producent: Silcare
Cena: 9,90 zł
szt.
zobacz więcej
Żele UV i akryle charakteryzują się przedłużoną trwałością, umożliwiają uzyskanie spektakularnych efektów, a także są bezpieczne dla płytki.
Czym się różnią te sposoby stylizacji paznokci? Akryl to proszek – polimer, który po połączeniu z płynem akrylowym – liquidem aplikujemy na odpowiednio przygotowane paznokcie. W przeciwieństwie do żelu, jego utwardzenie następuje samoistnie, bez konieczności zastosowania lampy UV. Należy mieć jednak świadomość, że jego pełna trwałość zostanie uzyskana dopiero po 48 godzinach od nałożenia. Akryl utrzymuje się na płytce nawet do 6 tygodni. Wszystko zależy od stanu paznokci. Co istotne – akryl należy regularnie uzupełniać. Paznokcie z minimalnym – kilkumilimetrowym odrostem – można także spiłowywać, zmniejszając tym samym uskok.
Zasadnicza różnica między akrylem i żelem to metoda utwardzania. Żel nakłada się na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia lub tips, ale trzeba go utwardzić każdorazowo w lampie UV. Stylizacje żelowe są mniej odporne na uszkodzenia i nie przylegają tak mocno do płytki jak akryl. Sam proces aplikacji jest jednak prostszy i bardziej komfortowy, więc stylizację zdecydowanie łatwiej wykonać nawet w warunkach domowych.
Pełna paleta kolorów żeli i akryli pozwala nawet na najwymyślniejsze stylizacje paznokci. Jedynym ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Zapraszamy do naszego sklepu, by zapoznać się z naszą bogatą ofertą. Zmaluj coś niezwykłego!
rozwiń
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl